Muzycy grający w zespołach mają to do siebie, że bardzo często poszukują chwilowej odskoczni od dźwięków, z którymi związani są na co dzień. W przypadku gitarzysty i specjalisty od efektów specjalnych w zespole Fair Weather Friends jest podobnie.

Mateusz Zegan aka wolf α udostępnił właśnie na swoim oficjalnym kanale SoundCloud pierwszy utwór, który pokazuje jak spory potencjał produkcyjny drzemie w tym chłopaku. Zinterpretował on utwór amerykańskiego piosenkarza popowego i jednego z pionierów muzyki soul – Smokey’a Robinsona.

Chcecie się dowiedzieć jak brzmiałby Smokey Robinson, gdyby w latach twórczości miał możliwość poeksperymentować z elektroniką? Jesteście ciekawi co człowiek odpowiedzialny jest za elektroniczne brzmienie jednego z najbardziej popularnych debiutujących zespołów w Polsce? Posłuchajcie interpretacji utworu Just to See Her w wykonaniu Mateusza Zegana z Fair Weather Friends. Dodam jeszcze, że 22 października ukaże się pierwszy oficjalny singiel zapowiadający debiutancki album FWF.

A tak brzmi oryginalna wersja tego utworu:

Nie ma więcej wpisów