To jeden z tych zespołów, który ukształtował brzmienie lat 90. i sprzedawał płyty w milionowych nakładach. Mowa o grupie TLC, która powraca z nowym albumem.

Grupa TLC zadebiutowała w 1992 roku Oooooohhh… On the TLC Tip, za sprawą które wdrapały się na szczyty list przebojów i stały się rozponawalne na całym świecie. Dwa lata później światło dzienne ujrzał krążek CrazySexyCool, którego nakład rozszedł się w 23 milionach egzemplarzach. Robi wrażenie, prawda? Trzecia płyta ukazała się co prawda dopiero po czterech latach, ale przyniosła takie hity jak No Scrubs, Unpretty czy Dear Lie. Ostatnim krążkiem przed rozpoczęciem karier solowych była płyta zatytułowana 3D wydana w 2002 roku. W tym samym roku w wypadku samochodowym ginie Lisa Left Eye Lopes i działalność zespołu TLC zostaje zakończona.

20 października tego roku wydany zostanie album zatytułowany 20 zawierający największe przeboje grupy TLC, a także całkiem nowy utwór Means to Be nagrany przez żyjące członkinie Tionne T-Boz Watkins i Rozanda Chilli Thomas. Ten kawałek przywołuje piękne lata 90. i czasy, w których muzyka TLC rozbrzmiewała zewsząd – piękne czasy.

Tracklista płyty 20:

01. Ain’t 2 Proud Beg
02. What About Your Friends
03. Baby, Baby, Baby
04. Hat 2 Da Back
05. Creep
06. Waterfalls
07. Red Light Special
08. Diggin’ on You
09. Kick Your Game
10. No Scrubs
11. Unpretty
12. Silly Ho
13. Damaged
14. Meant to Be

Nie ma więcej wpisów