Wszyscy fani, którzy chcą przeżyć emocje związane z koncertem ich ulubionej grupy Kwoon, mogą już zacierać ręce i liczyć swoje fundusze. Jeśli ktoś więc nie pojawił się na ich pierwszym koncercie w naszym kraju, dwa lata temu, będzie miał aż trzy okazje, by zobaczyć ich występ na żywo.

Paryski kwartet, począwszy od roku 2006, stworzył dwa albumy oraz dobrze przyjętą przez polskich słuchaczy EP-kę pt. The Gilllotine Show, którą promował w 2011 roku. Albumy Tales and Dreams, jak i When the Flowes Were Singing są ciągle porównywane do dokonań nieco starszych i bardziej rozpoznawalnych artystów, takich jak Sigur Rós czy Explosions in the Sky, co stawia ich w roli pretendentów do miana jednej z ciekawszych grup post-rockowych brzmień. Nic zresztą dziwnego, jeśli połączyć umiejętne budowanie napięcia i tworzenie melancholijnych melodii przeplatanych zapamiętywalnymi riffami.

Przed koncertem Francuzów publikę rozgrzewać będzie pochodząca z Krakowa formacja Patrick the Pan. Folk-popowa grupa, odpowiedzialna między innymi za utwór Bubbles, wdarła się do świadomości słuchaczy między innymi na tegorocznej edycji Heineken Open’er Festivalu. Zespół wesprze Kwoon we Wrocławiu i w Krakowie, natomiast w Warszawie jako support usłyszymy Frozen Birds.

Kiedy: 23.10 (środa)
Gdzie:
Wrocław, Puzzle (Przejście Garncarskie 2)
Start
: 20:00
Bilety:
20/25 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 24.10 (czwartek)
Gdzie:
Warszawa, Hydrozagadka (ul. 11 Listopada 22)
Start
: 20:00
Bilety:
29/35 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 25.10 (piątek)
Gdzie:
Kraków, Pauza (ul. Floriańska 18/3)
Start
: 20:00
Bilety:
20/25 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów