Polscy fani Toma Odella nie mają dziś powodów do radości. Muzyk za pośrednictwem swojej strony na Facebooku poinformował właśnie, że jego listopadowy koncert w Warszawie zostaje przełożony na wiosnę 2014 roku. Dokładna data pojawi się w odpowiednim terminie, a wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Przypominam, że Odell miał zagrać 13 listopada w warszawskim klubie Basen. Miał to być jedyny koncert w naszym kraju będący częścią trasy promującej album Long Way Down. Płyta ukazała się w czerwcu tego roku i była jednym z najbardziej wyczekiwanych debiutów.

Tom Odell w lutym zdobył nagrodę BRITs’ Critics’ Choice Award. Jego droga do kariery nie była usłana różami, Odell zaczął grywać w klubach nocnych. Po roku został zwolniony ze stanowiska barmana i wrócił do Chichester, skąd pochodzi. Mimo tego, starał się regularnie jeździć do Londynu, aby grać koncerty. Jakiś czas występował ze swoim zespołem, Tom and the Tides, jednak dopiero solowa ścieżka okazała się być strzałem w dziesiątkę. Do tej pory Tom nie raz już udowodnił, że on i jego pianino potrafią czynić cuda. Umiejętnie przemyca w swojej muzyce masę emocji, które chwytają za serce każdego. Jednak aby się o tym przekonać na własnej skórze musimy ponownie uzbroić się w cierpliwość.

Nie ma więcej wpisów