Mount Kimbie wypuszczają EP-kę z remixami utworów z ostatniego, drugiego krążka (Cold Spring Fault Less Youth), a na niej między innymi wersja ich wielkiego przeboju Made to Stray w wykonaniu samego DJ-a Koze.

Dominic Maker i Kai Campos tworzą wspólnie dziwną hybrydę. Ich muzyka najczęściej kierująca się ku post-dubstepowym dźwiękom, potrafi zaskakiwać minimalistycznym klimatem oraz wokalem, jakby niepasującym do całości. Panowie po pięciu latach działalności wypuszczają drugą płytę, na której docierają się jeszcze bardziej. Docenia to sam Stefan Kozella, który jako jeden z czterech artystów popełnia remix na wspomnianą wyżej EP-kę CSFLY Remixes. Co z tego wychodzi?

Podczas gdy Mount Kimbie w oryginale drażni wirtualne struny, jakby drażnił rój os, to Kozella w swojej wersji po prostu delikatnie głaszcze nas do snu, koi zmysły niczym dobry before po całonocnej imprezie. Posłuchajcie sami.

Cała EP-ka już teraz w oficjalnej sprzedaży, a na niej oprócz wyżej wspomnianego remixu również utwór You Took Your Time w aranżacji Kyle Hall, Lee Gamble oraz Jeremiaha Jae.

Nie ma więcej wpisów