Zapewne pamiętacie jeszcze zeszłą jesień, kiedy zapraszaliśmy Was na cykl imprez Sizeer Music on Tour, który odbywał się w kilku miastach Polski. W zeszłym roku to wydarzenie zaserwowało nam mnóstwo wrażeń dzięki zaproszeniu wielu gwiazd reprezentujących różne gatunki muzyczne. Mogliśmy się wówczas bawić przy dźwiękach m.in. Black Sun Empire, Reso, Goorala, Rebeki, Bar9’a i wielu innych artystów. To wspomnienie to tylko kropla w morzu tego, co będzie się działo podczas czwartych urodzin warszawskiego klubu 1500m2 do wynajęcia już 10 listopada. W tym roku to wydarzenie odbędzie się w rytmie Sizeer Music on Tour, podczas którego zagoszczą takie gwiazdy jak RL Grime, Just Blaze oraz AXMusique. Wieczór rozgrzewać będą natomiast DJ Steez, Jedynak & MENT XXL (Flirtini) oraz BC Gangsteppaz.

RL Grime to amerykański przedstawiciel nowego, klubowego brzmienia. Podczas jego występu będziecie mogli spodziewać się dźwięków, które prezentować będą jego specjalność w klimacie trap, dubstep i grime, jaką mogliśmy poznać podczas odsłuchu jego debiutanckiego krążka Grapes z ubiegłego roku.

Just Blaze jest światowym wyjadaczem sceny hip-hopowej, który przez wiele lat działalności na scenie zdążył wyrobić sobie renomę jako główny producent współpracujący z Jay’em Z. Światową sławę zyskał dzięki współpracy studyjnej z takimi artystami jak Cam’ron (przy numerze Oh Boy z 2002 roku) oraz Snoop Dogg, Usher, Mariah Carey, Talib Kweli, Busta Rhymes czy Kayne West. Wśród licznych sukcesów rapera należy wymienić jeszcze produkcję najnowszego albumu Eminema pt. Recovery czy stworzenie ścieżki dźwiękowej do kreskówki Epoka lodowcowa 4.

AXMusique to electro-rockowy zespół z Polski. Choć ich brzmienie sugerowałoby raczej wpływ electro z dużą domieszką breakbeatu, to inspiracje muzyków wypływają z zupełnie nieoczywistych fascynacji. Z jednej strony jest to rock’n’roll wraz z charakterystycznym dla niego zamiłowaniem do energetycznych riffów i porywających partii wokalnych. Z drugiej jest to bezkompromisowa miłość do mocnych i łamanych beatów oraz głębokiego bassu. Ubierając to w hipnotyzujący puls electro-rockowy (zarówno w warstwach rytmicznych, jak i rejestrach potężnego soundu syntezatorów), dostajemy bardzo energetyczny i bardzo taneczny miks nowej elektroniki z pasją muzyki gitarowej i breakbeatowej.

Kiedy: 10.11 (niedziela)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 do wynajęcia (ul. Solec 18)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 25 zł (do 31.10) / 30 zł (09.11) / 35 zł (w dniu imprezy)

Nie ma więcej wpisów