Wrocław to jesienna muzyczna stolica polski. Dlaczego? Bo właśnie tam odbywa się cykl City Sounds, a do jego line-upu dołączyła właśnie KARI. Koncert będzie promować drugi album artystki, pt. Wounds and Bruises, którego premiera zapowiedziana została na grudzień 2013 roku. W jego produkcji KARI wspierał Jon Headley (angielski muzyk i producent) z Modo Stare.

KARI (do niedawna Kari Amirian) to producentka, wokalistka, tekściarka i – jak sama lubi się nazywać – eksperymentatorka. Jej muzyka to ambitny pop z domieszką północnych brzmień. Nie sposób nie zauważyć inspiracji samą Lykke Li, Feist czy Björk, jednak KARI wszystko przetwarza w taki sposób, aby można było usłyszeć więcej jej samej niż innych. Dzięki temu nie tylko rodzime, ale i zagraniczne media (m.in. BBC) chwalą jej twórczość.

Co więcej, KARI to kolejna artystka, która wyda swój album pod skrzydłami wytwórni Nextpop. Czy to wszystko może oznaczać, że jest skazana na sukces? Zdecydowanie. A jeśli ktoś nie dowierza, koniecznie musi odwiedzić klub Firlej dnia 24 listopada i usłyszeć, jak zaprezentują się nowe utwory artystki.

Bilety w cenie 35 złotych są już dostępne.

Nie ma więcej wpisów