Młody australijski producent Flume (właściwie Harley Streten) ma wciąż wielką potrzebę dzielenia się swoim materiałem. Po wydanym na początku tego roku debiutanckim albumie pt. Flume 8 listopada premierę będzie miało kolejne wydawnictwo. W skład Flume (Deluxe Edition) wchodzić będą cztery płyty zawierające między innymi oryginalną wersję albumu, krążek z remiksami, 70-minutowy dokument z trasy czy nowy mixtape.

Ten ostatni element wydaje się być najbardziej ciekawy. Do współpracy przy dziewięciu utworach Flume zaprosił artystów z najwyższej półki – pojawią się Twin Shadow, Killer Mike czy How to Dress Well. Mieliśmy już okazję posłuchać dwóch zreinterpretowanych kawałków – Holdin On i Intro. Tym razem przyszedł czas na trzeci element układanki.

W nowej wersji Space Cadet znalazło się miejsce zarówno na charakterystyczny falset Autre Ne Veut, jak i agresywny rap Ghostface Killah. W efekcie dostajemy unikatowy moment, gdzie electropopowa konstrukcja spotyka się z hip-hopem. Brzmi to bardzo dobrze.

Nie ma więcej wpisów