Jeśli jesteś z Wrocławia, kochasz muzykę i chciałbyś sobie sprawić mikołajkowy prezent, dobrym rozwiązaniem może być uczestnictwo w kolejnej edycji przeglądu Wrocławski Sound. Za miesiąc, 6 i 7 grudnia, w Imparcie wystąpią przedstawiciele dolnośląskiej sceny muzycznej.

Organizatorzy ogłosili dwunastu artystów, którzy zagrają podczas imprezy. Style muzyczne, w których tworzą muzycy, są różnorodne. Wrocławski Sound będzie okazją do posłuchania rocka, nu-jazzu, world music czy reggae. Pełna lista artystów wygląda następująco: Neony Na Dęte, Night Out, Flying Moses, ŜANĜO, Synaptine, Naczynia Połączone, Natalia Lubrano, Jahga, Mixtura, Behavior, OCN oraz Job Karma.

Edycja 2013 będzie piątą. W latach poprzednich na scenie grali m.in. Mikromusic, L.U.C i Indigo Tree. Mimo że w tegorocznym line-upie imprezy nie znajdziemy najbardziej znanych polskich artystów, to warto w dwa grudniowe wieczory wziąć udział we Wrocławskim Soundzie. Przecież często znany nie znaczy dobry, a ogłoszeni artyści też mają na swoim koncie liczne wyróżnienia. Zespół OCN wystąpił na jednym z największych festiwali w Europie – Sziget, a Neony to zwycięzcy konkursu młodych zespołów na festiwalu w Jarocinie w 2010 roku.

Bilet na jeden dzień kosztuje 30 zł, a dwudniowy karnet 60 zł.

Nie ma więcej wpisów