Sytuacja się powtarza. Najpierw przesłuchuję ich debiuty, zastanawiam się, czy warto o nich wspomnieć, zachęcić do tego, aby ten materiał przesłuchać. Później decyduję się na to, żeby jednak napisać o nich krótki tekst do działu nowe brzmienia. Po kilku tygodniach, czasem miesiącach pojawiają się kolejne materiały młodszych czy też starszych muzyków, którzy podbijają w krótkim czasie serca wielu fanów swoimi świeżymi materiałami. Tak ostatnio stało się z kilkoma sylwetkami, a dziś dołączy do nich zdolny i poruszający Sivu, który udostępnił swoją kolejną EP-kę, zatytułowaną I Lost Myself.

Sivu rozpoczął swoją przygodę singlem Better Man Than He, dzięki któremu stał się rozpoznawalnym artystą na scenie muzycznej. Debiutancki kawałek doczekał się później rewelacyjnego wideo, które w mgnieniu oka przyciągnęło uwagę ponad pół miliona widzów. Wówczas debiutancka EP-ka, nosząca tytuł Bodies, była oczywistą kontynuacją wspomnianego sukcesu muzyka.

Materiał I Lost Myself promował singiel, który ukazał się pierwszego października pod taką samą nazwą. Nie ukrywam, iż kawałek zachęcił do oczekiwania na kolejną porcję nowości, gdyż był tak samo dobry, jak i wcześniejsze nagrania muzyka. Dziś możemy cieszyć się całym nowym materiałem, który dostępny jest na platformach SoundCloud i Spotify.

Gorąco zachęcam do tej skromnej uczty w postaci czterech nowych utworów:

Nie ma więcej wpisów