Ten młody Brytyjczyk dopiero wydał swój debiutancki album, a już za niewiele ponad tydzień pojawi się w naszym kraju. James Arthur rozpoczyna promowanie swojego albumu, nie zapominając o Polsce.

4 listopada zwycięzca brytyjskiego X Factora wydał swój długo wyczekiwany album pt. James Arthur. Czym można go odróżnić od pozostałych gwiazd telewizyjnych programów muzycznych? Tym, że o nim się mówiło, mówi i mówić będzie. Jego album to zbiór bardzo dobrych autorskich kompozycji, na który czekali m.in polscy fani. A James ma ich bardzo dużo, bo jeśli wierzyć statystykom z portalu Facebook, to jest ich ponad 100 tysięcy.

Nie ma się więc co dziwić, że Arthur przyjedzie do Polski. Niestety, nie będzie to koncert promujący wydawnictwo, ale coś równie miłego. 17 listopada w warszawskim salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej James będzie podpisywać swoją debiutancką płytę. Będzie to więc idealna sytuacja, aby zamienić parę słów z, bądź co bądź, gwiazdą. Spotkanie rozpocznie się o 14:00, jednak lepiej przyjść tam wcześniej i zająć dobre miejsce w kolejce.

Jeśli komuś te paręnaście sekund, może minuta, sam na sam z Arthurem nie wystarczą, wtedy warto zawalczyć o bilety na widownię Tylko muzyka. Must Be the Music, ponieważ tego samego dnia artysta wystąpi na scenie tego show.

Teraz pozostaje mieć tylko nadzieję, że Polska i polscy fani spodobają mu się tak bardzo, że przyjedzie do nas dać prawdziwy koncert.

Nie ma więcej wpisów