Tą historię zapamiętają do końca życia. W końcu wszystko potoczyło się tak niespodziewanie, że nie mieli nawet szansy być początkującym, nieznanym zespołem. Wystarczył jeden występ, jeden telefon, a reszta po prostu się stała. A Great Big World to dwójka szczęściarzy, których karierę nakręciła Christina Aguilera.

Wszystko zaczęło się od tego, że w amerykańskiej edycji programu So You Think You Can Dance wykorzystano utwór zespołu A Great Big World. Odcinek ten obejrzała Christina Aguilera, która zakochała się w piosence. Poruszyła niebo i ziemię, aby znaleźć autorów Say Something i zaproponowała im duet. Po jego nagraniu artyści zaśpiewali razem w programie The Voice, a wtedy wszystko już było jasne. Utwór powędrował na szczyt listy iTunes Store i jest aktualnie jednym z najczęściej granych utworów w USA. W następnym tygodniu trafi też do polskich rozgłośni.

A co w tym wszystkim jest najciekawsze to fakt, że zespół A Great Big World dopiero szykuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu pt. Is There Anybody Out There?. Po takim początku można od nich oczekiwać jeszcze wielu sukcesów. Ballada Say Something to jeden z piękniejszych utworów 2013 roku, a w styczniu 2014 prawdopodobnie usłyszymy ich jeszcze więcej.

Zobaczcie poniżej jak duet A Great Big World opowiada o tym niecodziennym zdarzeniu oraz co urzekło samą Aguilerę w tym utworze:

Nie ma więcej wpisów