Muszę przyznać, że nie raz porównywałam artystów, patrząc na liczbę fanów, jaką zgromadzili na portalach społecznościowych. Tyczyło się to jednak tylko wykonawców mniej popularnych, stawiających pierwsze kroki na muzycznej scenie. Nie jestem do końca przekonana, czy zasada im więcej, tym lepiej profituje w nieskończoność. Niemniej Hudson Mohawke nie kryje radości z faktu, że liczba osób, które polubiły jego stronę na Facebooku przekroczyła 100 tysięcy.

Z tej okazji nie zafundował fanowi, który dopełnił tej sumy, darmowej kawy czy zestawu gadżetów. Wszyscy otrzymali prezent w postaci czterech mashupów. Jak dotąd można było je usłyszeć jedynie w DJ-skich setach Hudsona. Wielu prosiło wcześniej o udostępnienie kawałków, teraz można pobrać je bezpłatnie z profilu artysty.

Mohawke to pracowity chłopak. Wkrótce później opublikował remix Vista, piosenki Jackson and His Computerband. Ukazało się również video do numeru Pushy T – Hold On, którego HudMo jest współproducentem. Pozostaje więc wiele na otarcie łez tym, którzy tęsknie wspominają październikowy koncert artysty w Warszawie.

Nie ma więcej wpisów