Katy B to młoda artystka, która wychowała się na londyńskim dubstepie, więc inspiracje czerpała od najlepszych. Jest obecnie ważną postacią na mapie brytyjskiej sceny klubowej.

Wypłynęła na fali popularności singla Katy on a Mission, po czym nagrała pierwszy album zatytułowany właśnie On a Mission. Kathleen Brien, a raczej Katy B, nie rezygnuje ze swojej muzycznej misji i już w przyszłym roku będziemy mogli posłuchać jej nowego wydawnictwa.

Do tej pory wokalistka wydała dwa single z tej płyty, która ma się niedługo ukazać – elektroniczne 5AM i I Like You utrzymane bardziej w klimatach grime’u. Nie ma się co dziwić – producentem Little Red, bo taki tytuł ma ten album posiadać, jest producent Geneeus związany ze światem funky, dubstepu i wspomnianego grime’u.

Niedawno otrzymaliśmy od Katy B kolejny utwór. Artystka tym razem znacznie spowolniła tempo i daje nam w prezencie Crying For No Reason – balladę w wersji współczesnej. Trzeba przyznać, że całkiem ciekawie zapowiada się ten nowy album. Pozostaje nam tylko czekać na dokładną datę premiery, bo ta nie została jeszcze ogłoszona.

Nie ma więcej wpisów