To chyba najbardziej wyczekiwana wiadomość tego roku. Zespół, który po pięciu latach powrócił ze świetnym albumem Hesitation Marks, przyjeżdża do Polski.

Mowa oczywiście o Nine Inch Nails – formacji, która od dobrych kilkunastu lat pokazuje jak powinna brzmieć muzyka elektroniczna i gitarowa. Trent Reznor – założyciel i jedyny stały członek grupy – to wizjoner i muzyczny geniusz. To właśnie dzięki niemu historia zapisała na swoich muzycznych kartach takie utwory jak Head Like a Hole, Closer, Hurt, czy z nowszych dokonań – The Hand That Feeds i Survivalism.

Jeżeli ktokolwiek śmie wątpić w geniusz Trenta, powinien jak najszybciej nadrobić dyskografię NIN i solowych dokonań muzyka. Jestem przekonany, że większość z was zaraz popędzi bo bilet na koncert Nine Inch Nails, który odbędzie się 10 czerwca 2014 roku w katowickim Spodku.

Bilety w przedsprzedaży dostępne od poniedziałku 25 listopada na stronie tour.nin.com. Aby kupić bilet w przedsprzedaży, trzeba być członkiem strony NIN (członkostwo jest darmowe).

Nie ma więcej wpisów