Stołeczny Basen świętuje pierwszy rok działalności, zapraszając wyśmienitych gości. Warto w wydarzeniu wziąć udział co najmniej z czterech powodów.

Po pierwsze, najważniejszą gwiazdą imprezy będzie grupa Fenech-Soler oferująca solidna dawkę electropopu prosto z Wysp Brytyjskich. Kwartet promuje obecnie swój drugi – wydany we wrześniu – album Rituals. O tym, że występy chłopaków są gwarantem świetnej zabawy, można się było przekonać dwa lata temu podczas FreeFormFestivalu. Świeże hity, jak Last Forever z pewnością porwą do tańca z nie mniejszą intensywnością niż pewniaki typu Lies.

Zanim Brytyjczycy wyjdą na scenę, solidną rozgrzewkę zapewnią dwa polskie zespoły. The & (Michał Kush i Radek Rejsel) pokażą, co się stanie, gdy zmieszamy nowoczesne R’n’B z popem i elektroniką. Oprócz znanych już kawałków, zapowiedzieli zaprezentować całkiem nowy materiał.

Natomiast The Dumplings udowodnią, że wiek nie gra roli w przypadku tworzenia interesującej muzyki. Choć duet (Kuba – 17 lat, Justyna – 16 lat) znajduje się dopiero na samym początku kariery, zdążył już podbić serca internautów. Warto kibicować im podczas pierwszych występów na żywo.

Na zakończenie przewidziano niezawodny duet DJ-ski. Novika & Lex to mistrzowie setów gwarantujących zabawę do białego rana. Jako członkowie kolektywu Beats Friendly, z solidną klubową przeszłością, wiedzą doskonale, jak pociągnąć za sobą roztańczone tłumy. Para ta zna i zgrywa się doskonale, czego można doświadczyć od dobrych kilku lat w rozgłośniach radiowych.

Kiedy: 29.11 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Basen (ul. M. Konopnickiej 6)
Start: 21:00
Wstęp: 30 zł / 40 zł

Timetable:
22:00 – 23:00 The &
23:15 – 00:15 The Dumplings
00:30 – 01:45 Fenech-Soler
od 01:50 Novika & Lex

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów