Nie pierwszy raz piszę, że Poznań muzykami stoi. Ale trudno tego nie zauważyć. W stolicy Wielkopolski wiele się dzieje, szczególnie jeżeli chodzi o młode pokolenie muzyków. Niedawno informowałam o debiutanckim albumie zespołu Szezlong, teraz z przyjemnością piszę, że ukazał się kolejny ciekawy i warty poznania poznański płytowy debiut.

Właśnie dziś, 26 listopada, w sprzedaży pojawił się debiutancki krążek grupy Hello Mark pt. Close Your Eyes. Płyta powstawała od lata 2012 roku w poznańskim Studio im. Alberta Hoffmanna. Chłopaki nagrywali materiał pod okiem znakomitego producenta, Bartłomieja Franka, który na koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Bajzel, Grabek, Pogodno, BiFF czy Babu Król. Na krążku znajduje się dwanaście kompozycji, w tym znany już fanom zespołu singiel Never Ending Story, do którego Marcin Mikulski, który ma na swoim koncie współpracę choćby z zespołami Twilite i Żelki, stworzył mroczny teledysk.

To, co szczególnie zwraca uwagę w przypadku Hello Mark to ciekawa barwa głosu Oskara nadająca fajny klimat utworów. Mimo krótkiego stażu, wydaje się, że panowie doskonale wiedzą, w jakim kierunku prowadzić ma ich muzyczna podróż. Ta pięcioosobowa grupa pochodzi z Poznania, a powstała zaledwie dwa lata temu. Na swoim koncie mają już drobne sukcesy, choćby dwa transmitowane na żywo radiowe koncerty oraz drugie miejsce na liście przebojów poznańskiego Radia Merkury.

Pojawił się także nowy teledysk zespołu promujący wydawnictwo – obraz powstał do tytułowej piosenki Close Your Eyes.

Oto lista utworów albumu Close Your Eyes:

1. Another World
2. Boy Who Destroyed the World
3. Close Your Eyes
4. Just a Little Bit of Smile
5. Dancefloor
6. Never Ending Story
7. Dream On
8. Right Today
9. Believe Me
10. General Opinion
11. All These People Here Around
12. Try To Forget

https://www.facebook.com/musicispl

Nie ma więcej wpisów