Nietrudno jest pokochać Pink Floyd. Zrozumienie fenomenu grupy wymaga ogromnej erudycji. Takową może się poszczycić Damian Darlington – gitarzysta, wokalista i muzyczny dyrektor Brit Floyd. Jego szczegółowa wiedza na temat zespołu pozwoliła stworzyć widowisko bliskie fanom, jak i pobudzające wyobraźnię.

Pierwszy koncert z cyklu The World’s Greatest Pink Floyd Show odbył się na początku 2011 roku. Show spotkało się z ogromnym entuzjazmem fanów, którzy okrzyknęli je najlepszym widowiskiem-hołdem na świecie. Doceniono jego perfekcyjność, unikalne animacje, grę świateł i jakość dźwięku.

Po zeszłorocznym, październikowym koncercie Brit Floyd wraca do Polski z The Pink Floyd Ultimate Light & Sound Experience. P-U-L-S-E 2013 to trzygodzinne widowisko zainspirowane trasą Division Bell z 1994 roku. Na koncert składają się utwory z pięciu albumów: Wish You Were Here, Animals, The Wall, The Divison Bell oraz The Dark Side of the Moon. Wierne odtworzenie kompozycji oddaje ewolucję grupy na przestrzeni kilku dekad. Brit Floyd kreuje aurę niezwykłości, jaką bez wątpienia owiana jest muzyczna legenda.

Kiedy: 3.12 (wtorek)
Gdzie: Warszawa, Sala Kongresowa (Plac Defilad 1)
Wstęp: 132 – 220 zł
Start: 19:00

Nie ma więcej wpisów