8   +   10   =  

Bruce Springsteen dzisiaj to właściwie legenda w muzycznym świecie, i to w najlepszym tego słowa znaczeniu. Zaczynał w okresie świetności rocka, jego utwór Born in the U.S.A. stał się swoistym hymnem tamtych czasów i pochwałą całych Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Chociaż upłynęło już wiele lat, artysta nadal jest w świetnej formie i wciąż nagrywa muzykę. Słynie z długich występów – podczas ostatniej trasy zagrał ponad 4-godzinny koncert w Finlandii, co jest nadal ewenementem, a wiek mu zupełnie nie przeszkadza. Zachwycona publiczność miała okazję usłyszeć aż 33 utwory tego artysty.

W zeszłym roku Bruce Springsteen nagrał świetną płytę zatytułowaną Wrecking Ball, która przez, również legendarny, magazyn Rolling Stone została uznana za najlepszy album 2012 roku. Ciekawe, co ten geniusz zaserwuje nam tym razem? Już 14 stycznia 2014 roku, więc niebawem,ukaże się kolejny, bodajże trzydziesty w karierze muzyka, krążek High Hopes z tytułowym singlem, który znajdziecie poniżej. Na większości utworów usłyszymy dobre, gitarowe granie – co do tego nie ma wątpliwości, bowiem na gitarze gra sam Tom Morello. Dla tych, co nie wiedzą, jest to gitarzysta Rage Against the Machine.

Tracklista:

01 High Hopes [ft. Tom Morello]
02 Harry’s Place [ft. Tom Morello]
03 American Skin (41 Shots) [ft. Tom Morello]
04 Just Like Fire Would [ft. Tom Morello]
05 Down in the Hole
06 Heaven’s Wall [ft. Tom Morello]
07 Frankie Fell in Love
08 This Is Your Sword
09 Hunter of Invisible Game [ft. Tom Morello]
10 The Ghost of Tom Joad [ft. Tom Morello]
11 The Wall
12 Dream Baby Dream [ft. Tom Morello]

Nie ma więcej wpisów