W tym roku mikołajki zostają oficjalnie przedłużone. Dlaczego? Otóż 7 grudnia do Warszawy przybywa Vitalic, by rozgrzać publiczność w ten zapewne mroźny wieczór. Artysta jest namacalnym potwierdzeniem świetnej kondycji francuskiej sceny elektronicznej i jak nikt inny wie co polska publiczność lubi najbardziej – warto wspomnieć chociażby jego występ na FreeFormFestival w 2011 roku. Jednym słowem – trzeba się przygotować na mocne uderzenie.

Pascal Arbez-Nicolas, bo tak naprawdę DJ się nazywa, wydał do tej pory pięć albumów, w tym najbardziej znany, naszpikowany hitami Flashmob. Ostatni krążek Rave Age uwydatnia szeroki zakres inspiracji artysty – słychać odniesienia chociażby do muzyki filmowej. Na tym polu udało się Francuzowi sprawdzić tworząc soundtrack do filmu Legenda Kaspara Hausera z Vincentem Gallo w roli głównej, który zostanie wyświetlony przed rozpoczęciem imprezy.

Chcecie zrobić sobie dodatkowy prezent w zimowy weekend? Koniecznie wpadnijcie do 1500m2, by się ukulturalnić, a następnie poczuć, jak brzmią basy produkowane przez jednego ze zdolniejszych współczesnych DJ-ów.

Kiedy: 6.12 (piątek)
Gdzie: Poznań, Klub SQ (ul. Solec 18/20)
Start: 22:00
Wstęp: 30/35 PLN (impreza) // 35/40 PLN (film Legenda Kaspara Hausera + impreza)

Kiedy: 7.12 (sobota)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 do wynajęcia (ul. Półwiejska 42)
Start: 22:00 (film – 20:00)
Wstęp: 25-35 PLN

Nie ma więcej wpisów