Jeśli poszukiwać płaszczyzny porozumienia dla ludzi, to z pewnością za taką można uznać muzykę. Nieważne z jakiej strony świata pochodzi, nieważne w jakim języku jest tworzona – niesiony przez nią przekaz emocjonalny jest zrozumiały dla wielu.

Maria Sadowska gościem United States of BetaWłaśnie w oparciu o takie postrzeganie muzyki powstał projekt United States of Beta, którego pierwszy krążek – Poles Jazz the World – ukaże się już 6 grudnia. Zanim jednak album trafi na sklepowe półki, materiału będzie można posłuchać na żywo podczas koncertu w ramach 55. Festiwalu Jazz Jamboree. Odbędzie się on 2 grudnia w warszawskim klubie Palladium.

Płyta stanowi połączenie muzyki z różnych zakątków świata – od Skandynawii, przez Portugalię, aż po dźwięki rodem z Nowego Jorku – zamkniętych w jazzowym brzmieniu oraz intrygujących wokalach polskich wokalistów. Wśród nich znalazła się Maria Sadowska, która nagrała z United States of Beta utwór pt. Pakt o nieagresji. Piosenki będzie można posłuchać podczas poniedziałkowego koncertu, gdyż artystka również pojawi się z zespołem na scenie.

 

Kiedy: 2.12 (poniedziałek)
Gdzie: Warszawa, Palladium (ul. Złota 9)
Start: 20:00
Wstęp: 60 zł – parter / 50 zł – balkon

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

 

 

https://www.facebook.com/musicispl?utm_source=musicis.pl&utm_medium=670x100&utm_content=facebook&utm_campaign=social+media

Nie ma więcej wpisów