Młodzi, zdolni, utalentowani i ambitni – właśnie tymi słowami można opisać grupę Terrific Sunday pochodzącą ze stolicy Wielkopolski. W skład zespołu wchodzą: Piotr Kołodyński (wokal, gitara), Maks Mikulski (gitara), Maciej Tecław (bass) oraz Artur Chołoniewski (perkusja). Panowie mają niezłą smykałkę do pisania bardzo nośnych i przebojowych kawałków, tak jest i teraz.

Panowie przez kilka ostatnich miesięcy ciężko pracowali przy nagrywaniu swojego materiału i z przyjemnością piszę, że już wkrótce ukaże się EP-ka pt. Tonight, na której znajdą się cztery zupełnie nowe utwory. A już dziś tylko u nas możecie posłuchać kawałka, który zapowiada pojawienie się tego wydawnictwa – piosenki pt. In My Arms.

Tonight EP od samego początku do końca to tylko i wyłącznie praca tych czterech chłopaków. Znaczną większość instrumentów nagrali sami, przy reszcie pomogli im Maciej Frycz (współpracował między innymi z Szezlongiem) i Piotr Maciejewski (jeden z założycieli poznańskiej grupy Muchy). Miksem i masteringiem całości zajął się Piotr Kołodyński. Efekty, jak możecie sami zobaczyć, są powalające. In My Arms idealnie wpisuje się w stylistykę do jakiej zdążyli już mnie ci chłopcy przyzwyczaić – częste zmiany tempa, ciekawe przejścia, niebanalne gitarowe solówki i charakterystyczny wokal Piotrka, melodyjny alternatywny rock prosto z Poznania. Polecam się zapoznać, o nich jeszcze będzie głośno!

Nie ma więcej wpisów