Jeszcze nie tak dawno zachwycaliśmy się twórczością très.b, dziś głośno robi się o Misi Ff i Anthony Chorale. Zespół zrobił sobie przerwę, jednak nowe dokonania jego członków są świetną rekompensatą. Zbliża się płyta projektu Oliviera Heima, a wciąż nie nikną echa po wydaniu solowego krążka Misi Furtak.

Na drugi singiel piosenkarka wybrała utwór Kartonem. Wraz z premierą ukazał się remiks lubuskiego DJa – rosinskiego. O samym muzyku wiadomo niewiele, choć hojnie wypuszcza on przeróbki i mixtape’y (reinterpretował chociażby numery UL/KR). Co ciekawe, we wrześniu wydał LP zatytułowany no tears. Kawałek Misi Ff doczekał się ciekawego, inteligentnego miksu. Potencjał ku temu dał zapewne ciekawy sposób, w jaki artystka zabawiła się rodzimym językiem. Miejmy nadzieję, że ewentualny teledysk będzie równie intrygujący.

11 grudnia Misia Ff zagra wraz z Magnificent Muttley w warszawskim Basenie. Trzy dni później w Toruniu odbierze nagrodę imienia Grzegorza Ciechowskiego podczas koncertu poświęconego artyście.

Nie ma więcej wpisów