Mimo że do końca roku zostało coraz mniej dni to liczba ciekawych wydarzeń muzycznych ani trochę nie maleje. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście jak spędzić mikołajki, a przy okazji jesteście z okolic Wrocławia to mam dla Was ciekawą propozycję jaką bez wątpienia jest piąta, jubileuszowa edycja przeglądu Wrocławski Sound.

Już w najbliższy piątek i sobotę w Imparcie będziemy mieli okazję usłyszeć przedstawicieli dolnośląskiej sceny muzycznej. W tym roku na scenie wrocławskiego Centrum Kultury zaprezentuje się 12 najciekawszych muzycznych projektów ostatnich miesięcy. Jednak na tym nie koniec atrakcji. Nie zabraknie również wrocławskich premier koncertowych prezentujących najnowsze materiały autorstwa zaproszonych do udziału w przeglądzie artystów oraz eksperymentalnych projektów scenicznych.

Wrocławski Sound będzie okazją do posłuchania rocka, nu-jazzu, world music czy reggae. Organizatorzy zadbali o to żeby każdy, niezależnie od preferowanego gatunku muzycznego znalazł w nim coś dla siebie. Pomimo tego, że line-up wydarzenia nie zawiera w swoim składzie wielkich i wszystkim dobrze znanych nazw to bez wątpienia warto dać mu szansę i poszerzyć swoje muzyczne horyzonty. Nigdy nie wiadomo, może właśnie podczas tych dwóch grudniowych wieczorów odkryjemy jakąś nową, muzyczną perełkę, która w przyszłości sporo namiesza na polskiej scenie muzycznej?

Pełna lista artystów tegorocznego Wrocławskiego Soundu wygląda następująco: Neony Na Dęte, Night Out, Flying Moses, ŜANĜO, Synaptine, Naczynia Połączone, Natalia Lubrano, Jahga, Mixtura, Behavior, OCN oraz Job Karma.

Kiedy: 6-7.12 (piątek-sobota)
Gdzie: Wrocław, Centrum Kultury Impart (ul. Mazowiecka 17)
Start: 18:00
Wstęp: bilet jednodniowy: 35 zł – przedsprzedaż / 40 zł – w dniu koncertu // karnet dwudniowy: 60 zł – przedsprzedaż / 70 zł – w dniu koncertu

Nie ma więcej wpisów