Lato w samym środku grudnia? Właśnie takie cuda dziać się będą w warszawskim klubie BASEN gdzie już 13 grudnia swój dj set zaprezentuje 2/3 składu Major Lazer. Jeśli dosyć macie panującej za oknem pogody i wszechobecnego zimna to idealnie trafiliście, bo to wydarzenie podniesie temperaturę o dobrych kilka stopni, zabierając Was wprost z serca Warszawy w podróż po plażach całego świata.

The Jillionaire i Walshy Fire to członkowie projektu Major Lazer, który pierwotnie współtworzony był przez dwójkę DJ-ów: Diplo i Switch’a. Drogi producentów rozeszły się jednak w 2011 roku, a miejsce drugiego z nich zajęli właśnie The Jillionaire i Walshy Fire. Pod pseudonimem The Jillionaire ukrywa się pochodzący z Ameryki Środkowej DJ Chris Leacock. W ciągu ponad piętnastu lat doświadczenia na scenie udało mu się stworzyć niepowtarzalną mieszankę house’owych, karaibskich i dancehallowych rytmów, które z pewnością zaprezentuje podczas piątkowego występu.

Na scenie wspiera go Walshy Fire – entuzjastyczny MC, który doskonale wie, jak rozpalić w tłumie energię i sprawić by poczuli prawdziwe znaczenie tytułowego Pon De Floor.

Ponadto w klubie BASEN pojawią się także Global Diggers, Kwazar i Spox rozkręcając dla Was taneczną imprezę z prawdziwego zdarzenia i rozpalając parkiet do czerwoności.

Kiedy: 13.12 (piątek)
Gdzie: Warszawa, klub BASEN (ul. M. Konopnickiej 6)
Start: 21:00
Wstęp: 35 zł

Nie ma więcej wpisów