Nosowska, Novika, Brodka, Kari. Co łączy te panie, prócz niewątpliwego faktu, iż robią świetną muzykę?

Otóż wspólnym mianownikiem są bracia Trzcińscy, a dokładniej Michał i Marcin, którzy w muzycznym światku występują pod nazwą Bueno Bros. Do grona remiksowanych dam niedawno dołączyła Rita Pax, czyli najnowszy projekt Pauliny Przybysz, którą znamy z siostrzanego duetu Sistars, tudzież solowych dokonań jako Pinnawela.

Panowie rozprawili się z kawałkiem numer jeden na płycie zatytułowanym Brain. Remiks braci Bueno, to niesztampowe rozwiązania aranżacyjne, ciekawe dźwięki i przede wszystkim, ponad cztery minuty miłej dla ucha muzyki. Duet przyzwyczaił nas, już dawno do tego, że czuje się dobrze zarówno w roli producentów, jak i remikserów. Nie zawiedli i tym razem.

Za kwestię wydawniczą odpowiada label SENSEFLOOR, co jest chyba zrozumiałe, ponieważ należy on do braci Trzcińskich. Bueno Bros. nie zwalnia tempa i ma pełne ręce roboty. Najbliższe plany wydawnicze, to kolejna EP-ka oraz miliony remiksów dla zacnych postaci z rodzimego i nie tylko podwórka, ale któż to będzie na razie nie możemy zdradzać.

Nie ma więcej wpisów