Niedawno ogłoszono pierwszego headlinera festiwalu Colours of Ostrava, którym będzie Robert Plant, legendarny wokalista Led Zeppelin od lat z powodzeniem nagrywający solowe albumy. Dziś dotarła do nas wiadomość, że kolejną gwiazdą festiwalu będą MGMT.

Andrew Vanwyngarden oraz Ben Goldwasser wydali w tym roku swój trzeci album zatytułowany po prostu MGMT i mimo bardziej eksperymentalnego charakteru oraz braku przebojów pokroju Kids czy Time to Pretend, nie wydaje się, aby popularność duetu na tym ucierpiała.

Zespół zaraz po Nowym Roku rozpoczyna trasę po festiwalach, zaczynając od Australii i Japonii, a potem w ich kalendarzu pojawiają się europejskie daty.

Kolejnym dziś ogłoszonym artystą Colours of Ostrava jest formacja Les Tambours du Bronx – zespół 17 muzyków grających na metalowych beczkach z towarzyszeniem muzyki elektronicznej. Ich występy dostarczają niesamowitych wrażeń zarówno muzycznych, jak i wizualnych, poza tym, takie wydarzenie czyni festiwalowy line-up jeszcze ciekawszym i bardziej zróżnicowanym.

Nie ma więcej wpisów