Już niebawem we Wrocławiu zostanie otwarty nowy klub muzyczny nastawiony na promowanie kultury hip-hopowej. Klub Backstage, który zlokalizowany jest w centrum Wrocławia (ul. Kazimierza Wielkiego 1), będzie nowym, hip-hopowym miejscem w stolicy Dolnego Śląska. Jeśli rap, graffiti, DJ-ing, B-boying, beatbox czy freestyle są Waszą pasją, powinniście uważnie śledzić losy tego nowo powstającego miejsca.

Oficjalne otwarcie klubu nastąpi już 11 stycznia 2014 roku. Tego dnia Backstage odwiedzą prawdziwe gwiazdy rodzimego rapu. Wśród nich znaleźli się: Molesta Ewenement, Pokahontaz, Bisz/B.O.K., W.E.N.A., Te-Tris, Sitek/Buszu i Quebonafide.

Lokal to ponad 100 metrów kwadratowych (a w przypadku większych koncertów ponad 800), które poświęcone będą w całości kulturze hip-hopowej. Możecie spodziewać się nie tylko wyśmienitych koncertów, ale i tematycznych eventów oraz starannie wyselekcjonowanej muzyki. Jeśli będziecie mieli ochotę pochwalić się, bądź po prostu sprawdzić swoje wokalne umiejętności, klub przygotował w tym celu studio. Ponadto, czeka na Was ciekawy wystrój, możliwość artystycznego wyżycia się na wybranych ścianach lokalu i rap w najlepszej postaci. Oczekujcie na otwarcie i licznie wpadajcie do klubu Backstage!

Nie ma więcej wpisów