Warszawski klub BASEN przez cały mijający rok serwował wydarzenia muzyczne z najwyższej półki. Nie inaczej zakończy 2013 rok. Jeżeli wciąż nie macie planów na spędzenie ostatniej nocy tego roku, wybierzcie na imprezę sylwestrową do BASENU właśnie, gdzie czekać będzie na Was moc muzycznych atrakcji.

Na scenie pojawią się: Ania Dąbrowska ze specjalnym sylwestrowym programem wraz z noworocznymi życzeniami, Rebeka, która rozgrzeje publiczność tuż po rozpoczęciu 2014 roku, a także warszawski duet Last Robots.

To dobra okazja, aby w towarzystwie tak znamienitych polskich artystów spędzić sylwestrowy wieczór. Bilety są dostępne w dwóch limitowanych pulach.

Kiedy: 31.12 (środa)
Gdzie: Warszawa, klub BASEN (ul. Konopnickiej 6)
Start: 21:00
Wstęp: I pula limitowanych biletów

119 pln – bilet wstępu (w cenie welcome drink)
199 pln – w cenie biletu: welcome drink, finger foods, patery z rozmaitościami, salaterki z dodatkami, przekąski słodkie i owoce, dania na gorąco, wino musujące w godzinach 23:45-0:30

II pula limitowanych biletów

135 pln – bilet wstępu (w cenie welcome drink)
220 pln – w cenie biletu: welcome drink, finger foods, patery z rozmaitościami, salaterki z dodatkami, przekąski słodkie i owoce, dania na gorąco, wino musujące w godzinach 23:45-0:30

Nie ma więcej wpisów