Mad-Hop Records ponownie daje o sobie znać, tym razem zapowiadając składankę Mad-Hop vol.7. Kompilacja ukaże się 26 grudnia i będzie można pobrać ją z profilu wytwórni w serwisie Bandcamp za darmo lub za dowolną sumę.

Sugerując się dotychczas wydanymi pozycjami tej oficyny, można być przekonanym, iż w kolejny materiał Mad-Hop Records zainwestować po prostu warto. Ostatni na to dowód ukazał się we wrześniu tego roku, kiedy pojawiła się składanka Mad13, a na niej świetne utwory takich producentów jak np. 813, Daedelus, Pixelord czy Minoo.

Mad-Hop vol.7 będzie mieszanką ambientu, chillwave’u i future-beats. Znajdzie się na niej aż 28 numerów twórców z całego świata, dzięki czemu spotkacie się z muzyką takich producentów jak m.in. Sedge Warbler z Afryki, BeFP z USA, Karaoke Tundra ze Słowacji, Ametsub z Japonii, Mechanical Elephant z Anglii, Eigenheimer z Holandii czy Ghostek z Rosji. Na kompilacji nie zabraknie również Polaków – jeden z utworów jest efektem współpracy Lower Entrance oraz JoBee Project.

Warto sprawdzić zarówno nadchodzące nowe brzmienia, jak i poprzednie eksperymentalne dokonania ludzi skupiających się pod szyldem Mad-Hop Records.

Nie ma więcej wpisów