Koniec roku coraz bliżej, więc coraz mniej czasu na podjęcie ważnej decyzji: jak przywitać Nowy Rok? Jedni za pewne już zaplanowali wyjazdy, inni wielkie bale, jeszcze inni miły wieczór w kameralnym gronie w domu. Dla tych, którzy Sylwestra chcą spędzić przy dobrej muzyce i dobrze się bawić, warszawski klub Stodoła ma ciekawą propozycję.

W sylwestrowy wieczór z na klubowej scenie pojawią się wspaniali artyści, którzy naładują pozytywną energią wszystkich, którzy pojawią się w Stodole. Imprezę rozpoczną Beats Friendly. Jest to warszawska grupa producentów i didżejów zebrana wokół charyzmatycznej Noviki. Grupa pojawi się w trzyosobowej konfiguracji z Mr.Lex`em, Rawskim za konsolą i Noviką na wokalu. Będzie to dla nich wyjątkowy Sylwester, ponieważ w roku 2014 wypada dziesięciolecie pracy kolektywu.

Później na scenie pojawi się gwiazda wieczoru. Występ Julii Marcell bez wątpienia zapewni raz szalone, a raz melancholijne, jednak zawsze na wysokim poziomie wejście w nowy rok. Artystka znana z takich piosenek jak Matrioszka czy CTRL zadebiutowała w 2009 roku albumem It Might Like You. Druga płyta, z której pochodzą wcześniej wymienione utwory, ugruntowała jej pozycję na rynku muzycznym, zapewniając jej rzesze fanów.

Po występie Julii, jak i po noworocznym toaście, na scenie pojawią się ponownie Beats Friendly.

Kiedy: 31 grudnia 2013
Miejsce: Warszawa, klub Stodoła
Start: 21:00
Bilety: 110 zł / 170 zł / 220 zł

Link do wydarzenia na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów