Lewe Łokcie to kwartet powstały w 2012 roku w Częstochowie. Premiera ich debiutanckiego albumu pt. Niewiele się zmienia miała miejsce w marcu tego roku, a wydawnictwo ukazało się z ramienia FYH! Records. Promował to wydarzenie singiel Zimnie dłonie, który dostępny był w wersji elektronicznej. Muzycznie panowie doskonale pasują do indie-rockowych lat dziewięćdziesiątych, łącząc w swoich utworach wpadające w ucho, lekkie melodie z nieco przybrudzonym brzmieniem gitar.

Teraz Lewe Łokcie prezentują kolejny singiel z debiutanckiego krążka Niewiele się zmienia. Nowe miniwydawnictwo pt. Jak bardzo mogę można interpretować na dwa sposoby – jako EP-kę lub maksisingiel. Prócz znanego już utworu Jak bardzo mogę, zespół przygotował trzy zupełnie świeże, nigdy niepublikowane kawałki, a są nimi: Sen, 20 oraz Ostatni dzień lata.

Ma to być już ostatni krok w promocji debiutanckiego krążka zespołu. W pierwszych dniach stycznia pojawi się jeszcze teledysk do wyżej wspomnianego kawałka, a już teraz i aż do końca roku można Jak bardzo mogę pobrać zupełnie za darmo.

Nie ma więcej wpisów