Brian Todd Collins, znany bardziej jako Kid Ink, nie ma za sobą długoletniej kariery w świecie hip-hopu, ani wielkiego dorobku muzycznego. Jednak szybko zdobył popularność i niewątpliwie wiele osób czeka na jego kolejne dokonania. Niemalże cały poprzedni rok poświęcił na nagrywanie swojego drugiego studyjnego krążka, w międzyczasie wydając EP-kę Almost Home. To zaostrzyło tylko apetyt na więcej i już niebawem właśnie to „więcej” dostaniemy – w postaci My Own Lane.

Jak sam Kid Ink wyjaśnił w jednym z wywiadów: ten album jest o mojej walce. „My Own Lane” oznacza tyle, że nie można mnie zakwalifikować do jednego gatunku, bo tworzę i stąpam po własnej ścieżce, którą tworzę inspirując się wieloma rzeczami. Na pewno to wydawnictwo obfituje w wielu artystów, bowiem pojawiają się tu m.in. Tyga, Chris Brown, Elle Varner, czy Pusha T. Ten ostatni również pracuje nad solowym albumem i wystąpi w lipcu na Open’er Festival, co zdecydowanie warto sobie zanotować.

Utwór Kid Inka z Pusha T ma tytuł Murda i pojawił się niedawno do odsłuchu – może co niektórym doda energii do spełniania noworocznych postanowień. Natomiast My Own Lane w całości będzie można nabyć już 7 stycznia.

Nie ma więcej wpisów