Wątpię, by istniała osoba, która chociaż raz nie słyszałaby Sweet Dreams (Are Made of This) czy Here Comes the Rain Again. Mimo tego, Annie Lennox i Dave Stewart, którzy w 1981 roku wydali swój debiutancki album jako Eurythmics, nie występowali jako zespół od 2005 roku. Po wydaniu kompilacji Ultimate Collection z największymi hitami grupy w zremasterowanych wersjach, ich drogi rozeszły się, a każdy z członków zespołu zajął się solową karierą.

Tymczasem Eurythmics znów łączy swoje siły w szczytnym celu – tym razem, by oddać cześć The Beatles. Duet wystąpi 27 stycznia podczas The Night That Changed America: A Grammy Salute to The Beatles w Los Angeles. Ken Ehrlich, człowiek organizujący show, w czasie oficjalnej konferencji powiedział, że według niego zespół Euryhmics swoją obecnością najlepiej uczciłby tak kultowy zespół jak The Beatles.

Wiadomo, że show będzie składał się z 12 występów. Oficjalnie potwierdzono, że na scenie pojawią się między innymi: Alicia Keys, John Legend, Maroon 5, John Mayer i Keith Urban. Więcej artystów poznamy wkrótce, ale już teraz skład wygląda co najmniej wspaniale.

Nie ma więcej wpisów