Dla przyjaciół Kwabena Adjepong, dla całej reszty świata – Kwabs. Ale dla wszystkich i każdego z osobna tworzy muzykę, która skondensowana w czteroutworowej EP-ce Wrong or Right zostanie wydana już 3 lutego.

Sam Kwabs otrzymał błogosławieństwo Jessie Ware w kwestii zaufanego i godnego polecenia muzycznego kompana, co już niektórym może podsunąć pomysł do zapoznania się z kolejnym muzycznym zjawiskiem. Tym bardziej, że to kolejna porcja dźwięków z Wielkiej Brytanii, czyli miejsca, które w dalszym ciągu elektryzuje i zajmuje swoimi muzycznymi perłami. Dodając do tego nazwiska Dave’a Okumu czy Bena Drew (Plan B) pomagających wokaliście w stworzeniu debiutanckiego albumu, trudno o lepszą rekomendację. Zostaje więc tylko osłuchanie się z dotychczasową twórczością Kwabsa sygnowaną głębokim, soulowym wokalem.

Pierwszym utworem promującym wydawnictwo jest utwór o takim samym tytule. Obok singla, na EP-ce znajdą się znane już z wcześniejszych publikacji utwory Spirit Fade, Last Stand oraz remiks Wrong or Right w wykonaniu Bena Pearce’a. Całość można już zamawiać w systemie pre-order.

Nie ma więcej wpisów