Od wydania ostatniej płyty Major Lazer nie minął jeszcze rok, a już docierają do nas informacje o kolejnych nowościach tego projektu, które będziemy mieli okazję usłyszeć niebawem. Jak się okazuje po wydaniu Free the Universe, Diplo, Jillionaire i Walshy Fire nie spoczęli na laurach, ale od razu przystąpili do pracy nad materiałem na kolejne wydawnictwo.

Efektem tej intensywnej pracy jest nowa EP-ka projektu, która jak poinformował niedawno na swoim Twitterze Diplo ujrzy światło dzienne już całkiem niedługo, bo w lutym. Miłośnicy tanecznych, dancehallowych rytmów mając w pamięci ostatni album, który wręcz naszpikowany był hitami i masą pozytywnej energii z pewnością już zacierają ręce w oczekiwaniu na nowe wydawnictwo Major Lazer.

Nagranie może być również ciekawe ze względu na liczbę gości, którzy wzięli w nim udział. W powstaniu EP-ki maczał bowiem palce sam Pharrell Williams, Sean Paul, RDX, Machel Montano czy Elephant Man.

Na więcej szczegółów odnośnie tego wydawnictwa musimy niestety jeszcze poczekać, a póki co dla umilenia sobie tego oczekiwania zostawiam Was z Get Free, czyli moim faworytem i chyba jednym z największych hitów z wydanego w kwietniu zeszłego roku albumu.

Nie ma więcej wpisów