Już jutro poznamy zwycięzcę plebiscytu BBC Sound of 2014, a dziś ogłoszono miejsce drugie. Ella Eyre została doceniona przez brytyjskich dziennikarzy.

Czwartkowe ogłoszenie przynosi nam miejsce drugie, na którym znalazła się dziewiętnastoletnia Ella Eyre. Jej oryginalną barwę głosu z całą pewnością znacie z singla Waiting All Night nagranego wspólnie z zespołem Rudimental. To właśnie ten kawałek w okresie letnim był najczęściej granym utworem na Wyspach Brytyjskich, a także znalazł się na szycie listy najlepiej sprzedających się singli w Zjednoczonym Królestwie. Usłyszycie ją również na sinlgu Think About It, gdzie wspólnie z Wiz Khalifa śpiewa na płycie producenta Naughty Boy’a.

Jednak wszystko tak naprawdę zaczęło się w grudniu 2012 roku, kiedy to Ella Eyre użyczyła wokalu grupie Bastille i zaspiewała w utworze No Angels, w którym zespół wykorzystał dwie popularne piosenki: TLC – No Scrubs i The XX – Angels.

Warto dodać, że Ella uczęszczała do prestiżowej BRIT School – tej samej, którą ukończyła Adele, Katy B, Imogean Heap, Jessie J czy Katie Melua.

Nie ma więcej wpisów