Już w środę 22 stycznia w warszawskim klubie 1500m2 odbędzie się pierwszy i jedyny koncert Evidence’a i Alchemista, którzy będą promowali swoje najnowsze wydawnictwo, nagrane pod szyldem Step Brothers. Premiera ich wspólnego krążka, Lord Steppington, odbędzie się na dzień przed warszawskim eventem. Gościnnie na krążku udzielili się m.in. Domo Genesis, Styles P, Action Bronson, Roc Marciano czy Rakka Iriscience.

Warszawski koncert duetu jest częścią europejskiej trasy koncertowej, podczas której panowie odwiedzą m.in. Amsterdam, Ateny i Frankfurt.

Fanom hip-hopu wspomnianych panów nie trzeba przedstawiać, bo stanowią oni żywe legendy gatunku. Evidence, będący kiedyś grafficiarzem, jest producentem muzycznym i raperem, któremu największą popularność przyniosło występowanie w ramach składu Dilated Peoples. Alchemist z kolei jest wyśmienitym producentem, który ma na koncie współpracę m.in. z Mobb Deep, Nasem, Jadakissem, Snoop Doggiem czy Eminemem.

Imprezę rozgrzeją fantastyczni reprezentanci polskiego rapu. Na scenie pojawią się: Pelson, Włodi, W.E.N.A. i DJ B. Ciekawe czy panowie wystąpią wspólnie na scenie? O tym przekonacie się sami, udając się na koncert.

Kiedy: 22.01 (środa)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 (ul. Solec 18)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 35/45/55 zł

Nie ma więcej wpisów