Wszystko już wiadomo. Na miejscu piątym znalazł się George Ezra, Sampha znalazł się tuż za podium plebiscytu BBC Sound Of 2014, miejsce trzecie należy do BANKS, a miejsce drugie zajęła Ella Eyre. Zwycięzcą plebiscytu BBC Sound of 2014 został Sam Smith.

Wszystko wskazuje na to, że 2014 rok należeć będzie do tego artysty. Już w grudniu muzyk otrzymał prestiżową nagrodę Critics’ Choice Award, a dziś zdobywa kolejny zaszczytny tytuł. Warto w tym miejscu nadmienić, że ee wcześniejszych latach wyborem krytyków byli Adele, Florence + the Machine, Ellie Goulding, Jessie J, Emeli Sandé oraz Tom Odell. Oni wszyscy odnieśli już międzynarodową karierę. Teraz czas na Sama Smitha.

Po raz pierwszy zrobiło się o nim głośno za sprawą braci Lawrence z Disclosure. Zaprosili go do współpracy przy utworze Latch, na którym Sam gościnnie zaśpiewał. Utwór okazał się hitem. Kolejny utwór to La La La brytyjskiego producenta Naughty Boy i kolejny hit.

W maju tego roku ukaże się debiutancki album Sama zatytułowany In the Lonely Hour. Pierwszym singlem zwiastującym to wydawictwo jest utwór Lay Me Down, a kolejnym Money On My Mind, którego premiera klipu już w najbliższy poniedziałek.

Nie ma więcej wpisów