B.O.K Band, bydgoska formacja, której największą sławę przynosi postać Bisza, szykuje się do wydania nowego albumu. Płyta ukaże się nakładem Aptaun Records, a jej nieznana jeszcze dokładnie premiera planowana jest na wiosnę. Natomiast na przełomie stycznia i lutego, jak zapewnia wytwórnia, można się spodziewać klipu do pierwszego singla promującego nowy album grupy.

Oczywiście B.O.K Band zasługuje na uwagę nie tylko z powodu Bisza. W skład formacji wchodzą również twórcy posiadający umiejętności, które są gwarancją utworów i płyt najlepszej jakości. Tym samym nad kolejnym materiałem pracują: Oer (beatmaking, produkcja), Kay (wokal, klawisze, saksofon), DJ Paulo (gramofony), Bartyna (gitara), Bromba (gitara basowa), Pestka (perkusja), Syluch (skrzypce).

Co ciekawe, do nadchodzącego krążka zostanie dołączona płyta DVD z filmem dokumentalnym, który przedstawiać będzie fragmenty z trasy po polskich festiwalach, z wizyty w Londynie, a także ujęcia zarejestrowane w tour-busie, na koncertach czy na backstage’u.

Nie ma więcej wpisów