Internet przez najbliższych kilka miesięcy będzie pełen informacji na jego temat. To za sprawą zdobycia dwóch prestiżowych tytułów – BBC Sound of 2014 oraz BRIT Awards Critics’ Choice. Do tej pory Sam Smith udostępnił dwa utwory, które znajdą się na jego debiutanckim albumie – Lay Me Down oraz Money On My Mind. Teraz przyszedł czas na kolejny, czyli balladę Make It To Me.

Nowym utworem Smith uderza w grupę odbiorców, których porywa mniej popowa muzyka. Na Make It To Me Sam pokazuje, że jego głos potrafi zalśnić w praktycznie każdej aranżacji, a nadmiar instrumentów nie jest w zasadzie mu potrzebny. Przy produkcji nowego utworu pomagał mu Howard Lawrence z Disclosure (panowie współpracowali już przy fenomenalnym Latch) oraz Jimmy Napes (producent i tekściarz m.in. Disclosure i Sama).

Pomimo tego, że Make It To Me ma tylko 2 minuty i 41 sekund, jest to świetny przykład na to, że Wielka Brytania to ogromna kopalnia talentów i warto czekać na ich kolejne odkrycia. Jednym z nich będzie na pewno debiutancki krążek Sama Smitha pt. In The Lonely Hour, który ukaże się 26 maja.

Nie ma więcej wpisów