Spekulacje na temat kolejnych artystów, którzy mogą pojawić się w tym roku na Orange Warsaw Festival trwają w najlepsze. Na niektórych stronach internetowych czy też facebookowych fan page’ach można nawet znaleźć swoiste teorie spiskowe, a także szczegółowo opracowane śledztwa prowadzone od kilku dni przez słuchaczy. Oczywiście najbardziej pożądanym nazwiskiem wciąż jest Timberlake.

Co prawda, pan Jarosław Kuźniar na swoim profilu na Twitterze podsunął odbiorcom wskazówki dotyczące muzyków, którzy wystąpią w Warszawie (i ani śladu tam po Justinie, niestety), w dniach 13-15 czerwca, zatem bystrzejsze umysły już zapewne rozszyfrowały część ogłoszeń, którymi organizatorzy imprezy będą się oficjalnie dzielić przez najbliższe dni.

Tym samym wczoraj ogłoszono Kings of Leon i Queens of the Stone Age, a dzisiaj – tak samo jak wczoraj, czyli na antenie radiowej Trójki – potwierdzono występ Florence and the Machine. Koncert odbędzie się w sobotę, 14 czerwca.

Grupa Florence and the Machine, której przewodzi brytyjska wokalistka Florence Welch, gościła w zeszłym roku na (jeszcze Coke) Live Music Festival, prezentując materiał z płyt Lungs oraz Ceremonials i wzbudzając ogromne emocje oraz zachwyt, którego nie zburzyły nawet wokalne niedociągnięcia Brytyjki.

Nie ma więcej wpisów