Nowa Jerozolima pulsuje kolejnymi brzmieniami technicznymi. Ten undergroundowy klub ściąga ostatnio coraz ciekawszych artystów w industrialne przestrzenie dawnego szpitala dziecięcego. Po występach tuzów sceny techno takich jak Legowelt czy Jimpster, 24.01. w ramach cyklu Electrocapital zagra DJ TLR, czyli Jeroen Van Der Star. Płyty miksował już w wieku 12 lat fascynując się Culture Club, Grandmaster Flashem czy Stevie Wonderem.

Późniejsze lata szkolne Jeroen wraz z przyjaciółmi spędzili na graniu głównie junglowych brzmień, jednak w miarę upływu czasu co raz chętniej poddawali się wpływom kultury squotowej, która w tym czasie co raz prężniej rozwijała się w administracyjnej stolicy Holandii, przynosząc całkiem nowe możliwości.

DJ TLR założył także własny label, Crème Organization, który szybko zaczął skupiać artystów jak Danny Wolfers czy Orgue Electronique, a z czasem także przystanią dla muzyków z całego świata, takich jak Alexander Robotnick, Bangkok Impact, Willie Burns, D’Marc Cantu, Neville Watson czy DJ Overdose.

Jako suport na imprezie usłyszymy m.in. Plastic Doll i ekipę Electrocapital: Siapa Bum, Noisy, Erreur.

Kiedy: 24.01.(sobota)
Gdzie: Warszawa, Nowa Jerozolima (Aleje Jerozolimskie 57)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 15/20 PLN

Nie ma więcej wpisów