Jeden z najważniejszych raperów na śląskiej scenie, Miuosh, szykuje się do wydania kolejnej solowej płyty. Premiera krążka, który będzie nosił tytuł Pan z Katowic, zaplanowana jest na jesień tego roku, a album zostanie oczywiście wydany nakładem Fandango Records.

Katowicki artysta przez wiele lat poruszał się w różnych stylistykach rapu. Na swoim muzycznym koncie ma album uliczny (z Bas Tajpanem) czy horrorcore’owy (Pogrzeb), ale ostatecznie poprzestał na trueschoolu, wydając w 2011 roku płytę pt. Piąta strona świata i w roku 2012 krążek pt. Prosto przed siebie. Obydwa albumy uzyskały w Polsce status złotej płyty. Natomiast w październiku ubiegłego roku Miuosh wydał wraz z Onarem płytę pt. Nowe światło.

Raper podzielił się właśnie fragmentem klipu do utworu pt. Dream Team Heroin, który znajdzie się na jego kolejnym albumie. Kawałek wyprodukowany został przez Fleczera. Zaprezentowane 1,5 minuty Dream Team Heroin zapowiadać może zmianę brzmienia w twórczości Miuosha, jednak z wnioskami dotyczącymi nowego materiału należy jeszcze poczekać.

Nie ma więcej wpisów