Marcin Krupa i Kacper Peresada to dwie postaci stołecznej sceny tanecznej, które często przewijają się w naszych artykułach. Niestrudzeni promotorzy i DJ-e imprez w klubach: 1500m2, Brzozowa 37 dziś łączą siły w zupełnie nowym, wspólnym przedsięwzięciu Wants.

Marcin Krupa – założyciel wytwórni Ponton Music i producent tak świetnie przyjętych tracków jak Nutcracker czy Till You Hit The Spot solowo miał okazję grać w całym kraju, w tym na największym polskim festiwalu – Open’erze, a jego utwory można było usłyszeć m.in. w Rinse.FM, BBC czy w rodzimej Czwórce.

Kacper P. to 1/2 kolektywu Mustnotsleep, najbardziej znany jest jako twórca Music of the Future – audycji radiowej, a przede wszystkim serii imprez, która od niemalże trzech lat promuje to, co najciekawsze w nowej światowej elektronice. Razem postanowili połączyć swoje muzyczne fascynacje, mieszając melodykę klasycznej house- i bass-music.

Wants pracują nad publikacją pierwszych utworów. Tymczasem rozesłane dotąd unreleasy dostały pozytywny feedback od takich muzyków jak Paleman, Dark Sky, Moxie czy Pasteman.

W lutym i marcu będzie można ich usłyszeć DJ-sko m.in. w Warszawie, Białymstoku, Poznaniu, Zielonej Górze, Katowicach, Łodzi i Krakowie obok takich postaci polskiego muzycznego światka jak Viadrina, Klaves czy Chino. Zagrają również w audycjach radiowych w Czwórce, Planecie FM oraz w Radiu Kampus.

Tymczasem jako prezent-starter dla słuchaczy, dostępny jest nowy utwór Promise do pobrania TUTAJ.

Nie ma więcej wpisów