Pewna jest już data, w którym nowy album grupy Pustki trafi na sklepowe półki, a stanie się to 7 marca tego roku. W ostatnich dniach zespół powoli rozbudzał ciekawość fanów, prezentując krótkie filmiki ze studia nagraniowego, w których tle można usłyszeć fragmenty premierowego materiału.

Teraz zespół prezentuje pierwszy utwór z płyty pt. Miłość i Papierosy, który możecie przesłuchać poniżej. Już ostatnie filmiki ze studia pokazywały, że płyta pod względem muzycznym może być bardzo interesująca, ten utwór tylko utwierdza w przekonaniu, że jest na co czekać. Album, jak już wspomniałam ukaże się w marcu, a będzie nosił tytuł Safari.

Cały czas można jeszcze zostać honorowym mecenasem płyty kupując za pośrednictwem strony zespołu tzw. zestaw Pustki Deluxe. Daje on między innymi możliwość poznania materiału z nowego krążka wcześniej, bo każdy mecenas płyty otrzyma krążek z autografami zespołu jeszcze przed handlową premierą płyty. Co poza tym? Druga płyta z unikatowymi nagraniami, możliwość podglądu pracy nad płytą w studio, a także dozgonną pamięć i wdzięczność członków zespołu.

Nie ma więcej wpisów