O tym, że warto przysłuchać się temu trio, świadczy chociażby fakt, że zostało nominowane w tegorocznym konkursie BRIT Awards 2014. London Grammar, bo o nich mowa, konkurują m.in. z Bastille, Tomem Odellem czy Disclosure w kategorii British Breakthrough Act, więc walka jest zacięta.

Trio to pochodzi z Londynu i w jego skład wchodzą: wokalistka Hanna Reid, gitarzysta Dan Rothman i Dominic ‚Dot’ Major, który gra na klawiszach. Swoim debiutanckim albumem, zatytułowanym If You Wait, zwrócili uwagę wielu krytyków, którzy ich docenili, a potem wszystko potoczyło się bardzo szybko. Obecnie London Grammar nie ma, na co narzekać – mają wielu fanów, którzy tylko czekają na nowe dźwięki od tej trójki.

Hey Now to utwór ze wspomnianego właśnie albumu. Bardzo spokojny – można wręcz rzec, że smętny, ale w tym pozytywnym znaczeniu, bo takie smęty to istne perełki współczesnej muzyki. London Grammar parę dni temu udostępniło remiks tego utworu. Zresztą nie jest to pierwszy remiks Hey Now. Ten, który Wam prezentuję, został wykonany przez dwóch chłopaków znanych jako Bodhi. Tworzenie remiksów to dla nich nie pierwszyzna. Do Hey Now dodali trochę życia i stworzyli chilloutowy, house’owy kawałek, równocześnie nie tracąc charakteru oryginału. Przekonajcie się sami.

Nie ma więcej wpisów