Bardzo dobra wiadomość dla fanów zapomnianego już trochę drum’n’bassu! Ikona tego gatunku muzycznego, High Contrast, wystąpi w najbliższym czasie w Polsce. Zagra na przełomie stycznia i lutego w Poznaniu oraz w Warszawie, a razem z nim na scenie pojawi się w obu tych miejscach Dynamite MC. High Contrast miał już okazję wystąpić w Polsce w 2012 i 2013 roku na imprezach z cyklu Hospitality, które odbywały się w Gdańsku, Katowicach i Warszawie.

Lincolna Barreta, ukrywającego się pod pseudonimem High Contrast, nikomu nie trzeba przedstawiać. Walijczyk jest bowiem jednym z bardziej rozpoznawalnych przedstawicieli świata drum’n’bassu, który swoimi produkcjami zachwyca publiczność od przeszło 10 lat. Przepustką do popularności okazał się jego debiutancki album True Colors, wydany w 2002 roku nakładem renomowanej wytwórni Hospital Records. Klasę Lincolna potwierdziły też kolejne krążki – High Society i Tough Guys Don’t Dance, gdzie umiejętnie miesza drum’n’bass z 2-stepem, hip-hopem, a nawet bossa novą.

Swoje sukcesy artysta przyjmuje w pełni na trzeźwo. Warto wiedzieć, że High Contrast jest całkowitym abstynentem: nie pije, nie pali i nie zażywa narkotyków, ale również nie je mięsa. Na co dzień spokojny, za deckami zapodaje prawdziwie energetyzujące sety, które od początku porywają do tańca.

Kiedy: 31.01 (piątek)
Gdzie: Poznań, SQ (ul. Półwiejska 42)
Start: 22:00
Wstęp: 39 zł

Kiedy: 1.02 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Basen (ul. Marii Konopnickiej 6)
Start: 22:00
Wstęp: 39 zł

Nie ma więcej wpisów