The Lollipops - "Miniatures"Olsztyński zespół The Lollipops po trzech latach od wydania debiutanckiego krążka Hold powraca z nowym albumem. Miniatures – bo właśnie taki tytuł nosi najnowsze dziecko formacji – ukaże się 21 marca 2014 roku pod szyldem Wytwórni Muzycznej MTJ. Produkcją ponownie zajął się Marcin Bors, znany z pracy z takimi artystami jak Hey, Nosowska, Brodka czy Muchy – jest to chyba jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów muzycznych w Polsce.

Na krążku fani znajdą jeszcze bardziej dopracowane i emocjonalne kompozycje, jednocześnie niepozbawione znanej już publice szorstkości i hałasu. Nowych kawałków będzie dziesięć, a całość promuje singiel She Makes Mistakes – She Will Be Fine, który możecie posłuchać poniżej.

Piosenki zyskały więcej głębi, jednak nie straciliśmy przy tym buńczucznej werwy. Bardzo nas też cieszy, że każdy utwór jest zamkniętą całością. Stąd nazwa albumu – Miniatures. Powinno się Wam spodobać – mówią muzycy The Lollipops.

Prace nad krążkiem trwały już od jakiegoś czasu, a utwory, które znalazły się na płycie można było usłyszeć na koncertach oraz na EP-ce Daydreaming. W międzyczasie doszło także w zespole do małych przetasowań osobowych – grającego na perkusji Wojtka Zamaro zmienił Adam Szostek.

Przypomnijmy, że The Lollipops zostali docenieni przez samego Nicka Cave’a, który osobiście wybrał ich aby występowali w roli supportu przed jego formacją Grinderman podczas festiwalu Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Poza tym zespół ma już za sobą występy na największych polskich festiwalach takich jak Open’er czy OFF Festival.

Pełna tracklista Miniatures:

1. Keyhole Kate
2. Who Would…
3. Daydreaming
4. Mallory
5. She Makes Mistakes – She Will Be Fine
6. Action!
7. November
8. From Place To Place To Place
9. Folded Arms
10. Whereabouts

Nie ma więcej wpisów