Marzy Wam się beztroski wieczór pod znakiem muzycznego relaksu? Co powiecie na wylegiwanie się na materacach i leżakach przy dźwiękach nie z tego świata? W zeszłym roku organizatorzy CoCArt Music Festival pozwolili jego uczestnikom na totalne zapomnienie. Nadchodząca szósta edycja powtarza tę udaną formułę.

CoCArt łączy to co najlepsze w muzyce awangardowej i eksperymentalnej. To okazja do kontaktu z legendami gatunku, jak i zwietrzenia młodego potencjału.

Dwudniowy festiwal gromadzi wykonawców z Polski i zagranicy. W piątek wystąpią Piotr Kurek, Feine Trinkers bei Pinkels Daheim, Innercitz Ensemble, Bernd Klug oraz Bocian Records. W sobotę natomiast Francisco López, Mia Zabelka, Jason Kahn, Wilhelm Bras oraz duet Witold Oleszak/Adam Gołębiewski.

Ciekawą propozycją są imprezy towarzyszące, które startują już dzień wcześniej. 20 lutego warto wybrać się na koncert Micromelancolié (Dom Muz, ul. Podmurna 1/3, godz. 19:00). Pierwszego dnia festiwalu Klub Tantra zaprasza na chillout room (ul. Ślusarska 5, godz. 23:59). W dniu zamknięcia Francisco López poprowadzi warsztaty dźwiękowe. Na after party zapraszamy do NRD (ul. Browarna 6, godz. 23:59).

Kiedy: 21-22.02 (piątek-sobota)
Gdzie: Toruń, Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu (ul. Wały Gen. Sikorskiego 13)
Start: 19:00
Bilety: 25 zł / 40 zł (karnet)

Nie ma więcej wpisów